🔥Zobacz NOWOŚCI🔥Przewiewne worki na lato🌞

5 sposobów jak nosić plecak worek
16.jpg

Już kilka lat temu plecak worek wyszedł daleko poza szkolne granice. Początkowo wydawało się, że to przejściowa moda dotycząca głównie najmłodszych lub osób dorosłych o sportowym stylu ubierania. Okazuje się jednak, że plecak typu worek na dobre rozgościł się wśród dorosłych i nie zamierza wrócić wyłącznie do szkolnej ławy. Powodem jest nie tylko wygoda – użycie odpowiedniej jakości materiału i zdobień sprawia, że komfort idzie tu w parze z elegancją. Zatem – jak nosić plecak worek? Tak jak lubisz!

1. Plecak typu worek do pracy

Plecak worek do pracy

Ze względu na możliwość zmieszczenia wielu przedmiotów, plecak worek jest świetnym rozwiązaniem do pracy. Telefon, portfel, klucze, drugie śniadanie i inne dodatki zmieszczą się zostawiając jeszcze sporo miejsca np. na zakupy po pracy. Workoplecak posiada wewnątrz kieszeń na drobiazgi oraz karabińczyk, do którego można podpiąć klucze. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przyczepienia zamiast kluczy niewielkiej kosmetyczki. Dzięki takiemu pomysłowi nie tylko kosmetyki, ale również inne ważne przedmioty będą zawsze pod ręką – bez konieczności szukania.

2. Workoplecak na uczelnię

Plecak worek na uczelnię

Bycie studentem wiąże się z koniecznością noszenia książek, notatek, materiałów na zajęcia, a nierzadko również laptopa. Plecak worek pomaga w codziennej organizacji. Mimo, że damska torebka potrafi zmieścić wiele rzeczy, funkcjonowanie z nią jest często utrudnione - przewieszona przez ramię lub trzymana w dłoni często jest dość niewygodna. Elegancki workoplecak nie naraża codziennej stylizacji na szwank i pozwala mieć wolne obie ręce. Dzięki temu jazda rowerem czy autobusem jest o wiele bardziej komfortowa i bezpieczna.

3. Plecak worek damski - stworzony dla mamy

Mamy to najbardziej zapracowane kobiety świata. Godzenie obowiązków domowych, codziennych zajęć i opieki nad dzieckiem sprawia, że często muszą wykazywać się doskonałą organizacją. Wiele z nich stawia wygodę i praktyczność ponad elegancki wygląd. Nic dziwnego, trudno bowiem myśleć o perfekcyjnej stylizacji, gdy największe marzenie to te o trzeciej ręce. Ze względu na swoje cechy, plecak typu worek jest dobrym kompromisem pomiędzy elegancją, praktycznością i wygodą. Banalny sposób zamykania/otwierania gwarantuje błyskawiczną obsługę, a sposób noszenia wolne ręce. Prawdopodobnie nie zmieszczą się tam wszystkie przedmioty potrzebne maluchowi, jednak przedmioty potrzebne mamie już tak. :-) Workoplecak z powodzeniem zastąpi damską torebkę zapewniając jednocześnie praktyczność i poczucie bycia elegancką kobietą.

4. Worek plecak na siłownię

Plecak worek na siłownię

Użycie workoplecaka na siłownię jest najbliższe jego pierwotnemu przeznaczeniu. Pierwowzorem plecaka worka są bowiem worki gimnastyczne, w których dzieci noszą buty i strój na wf. Plecak worek pomieści zarówno strój jak i wodę czy niewielki ręcznik potrzebny podczas treningu. Jego estetyczny wygląd i duża pojemność sprawiają, że na siłownię możesz iść bezpośrednio po zajęciach na uczelni, pracy czy w przerwie od opieki nad dzieckiem. Jak napisaliśmy chwilę wcześniej – sprawdzi się tam równie idealnie. :-)

5. Plecak typu worek na wycieczkę

Odpowiadając na pytanie jak nosić plecak worek nie możemy zapomnieć o wycieczce. Zwiedzanie zabytków czy weekendowy wypad za miasto to miłe i niezobowiązujące wydarzenie, podczas którego często stawiamy na mniej oficjalny wygląd i wygodę. Plecak worek zapewnia wolne ręce jednocześnie pozwalając spakować to, co potrzebne – prowiant, dodatkowy sweter czy mapę z atrakcjami. Za co jeszcze go pokochasz? Nieprzemakalny materiał pozwoli uchronić wnętrze nawet, gdy nadejdzie nagły deszcz.

A jeśli uznasz, że plecak worek jest dla Ciebie za duży, to polecamy Ci saszetki nerki oraz poręczne kosmetyczki, które mogą służyć jako organizer do torebki.  

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.